KONST / Litografier / Offset 16338278
nr 1633 8278
Hiroshi Sugimoto
(f. 1948), Japan
Offset, "Ionian Sea Santa Cesarea 1990, no 345". Ej signerad, titeln stämplad i passepartouten. Bildmått: 24x30,5 cm, yttermått inklusive ram: 38x49 cm
Kondition: slitage
Hiroshi Sugimoto, japansk fotograf och konstnär född 1948.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:46:09
29/7 14:56:37
Hiroshi Sugimoto
Läs mer om Hiroshi Sugimoto